ULIČNI PROGRAM

Tijekom 19 godina održavanja Špancirfesta, ulice, trgovi, atriji, zgrade i livade gradske jezgre Varaždina ugostili su na tisuće izvođača – pjevača, svirača, glumaca, uličnih performera, plesača, likovnih i drugih umjetnika.

Volimo se hvaliti da je ulični program „srce i duša“ Špancirfesta. Festival je započeo na ulici, a tom mjestu neposrednog susreta umjetnika i publike ostat će vjeran i u svojem 23. izdanju. Ovogodišnji je niz izvođača odabran tako da bude što mobilniji što znači da će posjetitelji moći uživati u brojnim čarobnim štulaškim te hodajućim bubnjarskim i glazbenim umjetničkim skupinama.

20Kol17:0018:00BRINKADEIRA17:00 - 18:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

20Kol17:3018:15STELZEN ART - ENCHANTED WATER WORLD17:30 - 18:15 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

20Kol18:3019:30GRAND HOTEL CIRKUS CABARET18:30 - 19:30 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

20Kol19:0020:00BRINKADEIRA19:00 - 20:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

20Kol20:3021:15STELZEN ART - ENCHANTED WATER WORLD20:30 - 21:15 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

20Kol21:0021:45MADE FIRESHOW21:00 - 21:45 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

21Kol10:0011:00BRINKADEIRA10:00 - 11:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

21Kol10:3011:30GRAND HOTEL CIRKUS CABARET10:30 - 11:30 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

21Kol11:0012:45STELZEN ART - ALICE IN WONDERLAND11:00 - 12:45 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

21Kol17:3018:30GRAND HOTEL CIRKUS CABARET17:30 - 18:30 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

21Kol18:0018:45STELZEN ART - ALICE IN WONDERLAND18:00 - 18:45 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

21Kol19:0020:00BRINKADEIRA19:00 - 20:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

21Kol21:0021:45MADE FIRESHOW21:00 - 21:45 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

22Kol10:0011:00BRINKADEIRA10:00 - 11:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

22Kol10:3011:30MARTINIUSS - ANGELS10:30 - 11:30 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

22Kol11:0011:45STELZEN ART - ALICE IN WONDERLAND11:00 - 11:45 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

22Kol18:0019:00BRINKADEIRA18:00 - 19:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

22Kol19:0019:45STELZEN ART - ALICE IN WONDERLAND19:00 - 19:45 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

22Kol20:0021:00MARTINIUSS - ANGELS20:00 - 21:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

22Kol21:0022:00LAS CALAVERAS21:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol18:0018:45BANDAKADABRA18:00 - 18:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol18:3019:30MARTINIUSS - ANGELS18:30 - 19:30 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

23Kol20:0020:45BANDAKADABRA20:00 - 20:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol20:3021:30MARTINIUSS - ANGELS20:30 - 21:30 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol17:0017:45STELZEN ART - ENCHANTED WATER WORLD17:00 - 17:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol17:3018:15MOONLIGHT INVASIONS17:30 - 18:15 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol18:0018:45BANDAKADABRA18:00 - 18:45 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol19:0019:45STELZEN ART - ENCHANTED WATER WORLD19:00 - 19:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol19:3020:15BANDAKADABRA19:30 - 20:15 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol20:0020:45MOONLIGHT INVASIONS20:00 - 20:45 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

25Kol17:0017:45BANDAKADABRA17:00 - 17:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol18:0018:45MOONLIGHT INVASIONS18:00 - 18:45 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

25Kol19:0019:45BANDAKADABRA19:00 - 19:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol20:0020:45MOONLIGHT INVASIONS20:00 - 20:45 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol17:3018:30CIGO ONE MAN BAND17:30 - 18:30 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol18:0018:45MOONLIGHT INVASIONS18:00 - 18:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

26Kol19:3020:30CIGO ONE MAN BAND19:30 - 20:30 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol20:0020:45MOONLIGHT INVASIONS20:00 - 20:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

27Kol17:0018:00MARTINIUS - STILTBIKE17:00 - 18:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol17:0018:00MARTINIUSS - STILT BIKE17:00 - 18:00 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

27Kol17:3018:15TEATRO PAVANA - STRUZZI17:30 - 18:15 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

27Kol18:0019:00CIGO ONE MAN BAND18:00 - 19:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol19:0020:00Matko Abramić - Reci riječ...19:00 - 20:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol19:0020:00MARTINIUS - STILTBIKE19:00 - 20:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol19:0020:00MARTINIUSS - STILT BIKE19:00 - 20:00 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

27Kol19:3020:15TEATRO PAVANA - STRUZZI19:30 - 20:15 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

27Kol20:0021:00CIGO ONE MAN BAND20:00 - 21:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

28Kol10:3011:15TEATRO PAVANA - STRUZZI10:30 - 11:15 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

28Kol11:0012:00MARTINIUS - STILTBIKE11:00 - 12:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

28Kol11:0012:00CIGO ONE MAN BAND11:00 - 12:00 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

28Kol17:0018:00MARTINIUS - STILTBIKE17:00 - 18:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

28Kol18:0019:00CIGO ONE MAN BAND18:00 - 19:00 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

28Kol18:3019:15RESIDUAL GURUS18:30 - 19:15 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol18:3019:15TEATRO PAVANA - STRUZZI18:30 - 19:15 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

28Kol19:0020:00Matko Abramić - Reci riječ...19:00 - 20:00 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

28Kol20:0021:15RESIDUAL GURUS20:00 - 21:15 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

29Kol10:0010:45RESIDUAL GURUS10:00 - 10:45 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

29Kol10:3011:30LAS CALAVERAS10:30 - 11:30 Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

29Kol11:0011:45TEATRO PAVANA - STRUZZI11:00 - 11:45 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

29Kol18:3019:15RESIDUAL GURUS18:30 - 19:15 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

29Kol19:0019:45TEATRO PAVANA - STRUZZI19:00 - 19:45 Franjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

29Kol21:0022:00LAS CALAVERAS21:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

0 +
LOKACIJA
0 +
PERFORMERA
0 +
DOGAĐANJA
0 %
ZABAVE

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X