PROGRAM
– GLAZBENI PROGRAM –

Glazbeni program Špancirfesta oduvijek privlači najviše pažnje. Čak tri pozornice smještene na nekim od najljepših lokacija u Varaždinu nude bogat i raznolik izbor koji neće razočarati niti jedan ukus.

Ulaz na koncerte na PAN pozornici kod Starog grada i vilu Bedeković bit će moguć uz važeću COVID potvrdu o cijepljenju ili preboljenoj bolesti odnosno važeći negativni test, koji će posjetitelji moći, uz cijenu od 60 kuna, obaviti na licu mjestu. Svi ostali koncertni programi tek uz pridržavanje mjera na koje smo već navikli – držanje preporučenog razmaka, dezinfekciju ruku te savjet za nošenje maske u gužvi.

20Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

20Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

20Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

20Kol20:0000:00SUNSET ZONA20:00 - 00:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

20Kol20:3022:30VTO i Klapa Cambi20:30 - 22:30 Vila BedekovićProgram:Glazbeni program

20Kol21:0023:00Goran Bare i Majke21:00 - 23:00 PAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

20Kol21:0023:00SWINGERSI21:00 - 23:00 Kapucinski trgProgram:Glazbeni program

21Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

21Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

21Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

21Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

21Kol20:3022:3040 Fingers20:30 - 22:30 Vila BedekovićProgram:Glazbeni program

21Kol21:0023:00ELVIS PRESLEY BAND21:00 - 23:00 Kapucinski trgProgram:Glazbeni program

21Kol21:0023:00Parni valjak21:00 - 23:00 PAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

22Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

22Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

22Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

22Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

22Kol21:0023:00ZIBE UNPLUGED Acoustic Duo21:00 - 23:00 Zona Stari gradProgram:Glazbeni program

22Kol21:0023:00Cabaret á la carte21:00 - 23:00 Kapucinski trgProgram:Glazbeni program

23Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

23Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

23Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

23Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

23Kol21:0023:00Lucija Job i Hrvoje Funda Acoustic Duo21:00 - 23:00 Zona Stari gradProgram:Glazbeni program

23Kol21:0023:59D&B-Latin Dance Night21:00 - 23:59 Kapucinski trgProgram:Glazbeni program

24Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

24Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

24Kol21:0023:00Fani Solomun21:00 - 23:00 Zona Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

25Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

25Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

25Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

25Kol21:0023:00Saša Lozar & Trio21:00 - 23:00 Zona Stari gradProgram:Glazbeni program

26Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

26Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

26Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

26Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

26Kol20:3022:00P4CHELLA: Eurosong tribute dance show20:30 - 22:00 Kvart - P4Program:Glazbeni program

26Kol21:4523:59Soul Ting21:45 - 23:59 Kvart - P4Program:Glazbeni program

27Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

27Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

27Kol18:0021:00Pepi Jogarde18:00 - 21:00 Kvart - P4Program:Glazbeni program

27Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

27Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

27Kol21:0023:00People Power Partnership21:00 - 23:00 Kapucinski trgProgram:Glazbeni program

27Kol21:0023:00Hladno pivo21:00 - 23:00 PAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

27Kol21:3022:00dram21:30 - 22:00 Kvart - P4Program:Glazbeni program

27Kol22:1523:59Svemirko22:15 - 23:59 Kvart - P4Program:Glazbeni program

27Kol23:3023:59Lady Shaka23:30 - 23:59 Kvart - P4Program:Glazbeni program

28Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

28Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

28Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

28Kol19:0021:30DJ Sin19:00 - 21:30 Kvart - P4Program:Glazbeni program

28Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

28Kol20:3022:30Damir Urban & 420:30 - 22:30 Vila BedekovićProgram:Glazbeni program

28Kol21:0023:00Jonathan21:00 - 23:00 PAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

28Kol21:0023:00People Power Partnership21:00 - 23:00 Kapucinski trgProgram:Glazbeni program

28Kol21:3023:30Bore Balboa21:30 - 23:30 Kvart - P4Program:Glazbeni program

28Kol22:3023:59Buntai22:30 - 23:59 Kvart - P4Program:Glazbeni program

28Kol23:3023:59SILENT PARTY = DJ Sin + DJ D-Tale23:30 - 23:59 Kvart - P4Program:Glazbeni program

29Kol10:0012:00Glazbeni Korzo10:00 - 12:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol17:0021:00Heroji ulica17:00 - 21:00 GundulićevaProgram:Glazbeni program

29Kol19:0022:00Glazbeni Korzo19:00 - 22:00 Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol20:0022:30SPOTEFAJ20:00 - 22:30 Program:Glazbeni program

29Kol20:0020:00SUNSET ZONA20:00 - 20:00 Trg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

29Kol20:0022:00Psihomodo pop20:00 - 22:00 PAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

29Kol20:3022:30Josipa Lisac20:30 - 22:30 Vila BedekovićProgram:Glazbeni program

29Kol21:0022:30"Tri u plesu"21:00 - 22:30 Kapucinski trgProgram:Glazbeni program

29Kol21:0023:00Projekcija filma POVJERENJE21:00 - 23:00 Kvart - P4Program:Glazbeni program

29Kol22:0023:59Gibonni22:00 - 23:59 PAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X